Меню сайта
Категории раздела
Фільми [83]
Музика [58]
Відео [30]
Ігри [35]
Програми, та ТБ [51]
Журнали [27]
Книги [18]
Аудіокниги [5]
Гумор [36]
Новини [42]
Серіали [128]
Мультфільми [46]
Аніме [16]
Шпалери та малюнки [17]
Зно/Вно [4]
Футбол [2]
Наш опрос
Як Вам сайт
Всього відповідей: 19626
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Зарегистрированных 0
Форма входа
BEST
 • ToRrenT
 • Владислав
 • sasory
 • Ukhum
 • Tetyana
 •  Правовласникам 
  Інформація для правовласників

  Якщо Ви є правовласником якого-небудь відеоматеріалу, який розміщений на цьому сайті, і не хотіли б щоб дана інформація поширювалася користувачами без Вашого на те згоди, то ми будемо раді надати Вам допомогу, видаливши відповідні відео.

  Для цього необхідно, щоб Ви прислали нам лист (у електронному вигляді) на ось цю електронну адресу - duvus.at.ua@yandex.ru, в якому вказали нам наступну інформацію:

  1. Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом: відсканований документ з печаткою, або інша контактна інформація, що дозволяє однозначно ідентифікувати вас, як правовласника даного матеріалу.

  2. Текст який Ви бажаєте розмістити у супроводі видаляється. У ньому Ви можете вказати де, і на яких умовах можна отримати інформацію, посилання на яку були видалені, а так само Ваші контактні дані, для того щоб користувачі могли отримати від Вас всю цікаву для них інформацію щодо даного матеріалу.

  3. Прямі посилання на сторінки сайту, які містять посилання на дані, які необхідно видалити, повинні мати вигляд http://duvus.at.ua/news/naruto_1_2_sezon_divitisja_onlajn/2012-05-13-352 або подібний.


  З нами можна зв'язатися за нашим контактним Емайл -  duvus.at.ua@yandex.ru

  Після цього, на протязі 1-20 днів, ми Вам відповімо.

  УВАГА!

  а) Ми залишаємо за собою право публікації на сайті будь-якої інформації присланої нам поштою

  б) Відповідно до закону про авторське і суміжні права, посилання на будь-які дані (інформаційне повідомлення), сама по собі, не є об'єктом авторського права (хоча може порушувати "угоду про використання сайту"). Таким чином, не варто надсилати листи містять погрози або вимоги, як не мають під собою реальних підстав.
  Переклад сайту  Music online
  Пошук
  Календар
  -->
  Все
  Рекомендації

  Дивитися онлайн

  слухати, скачати, завантажити, безплатно,  безкоштовно , дивитися © "Дивись" duvus.at.ua; 2020 
  Всі файли надані для ознайомлювального перегляду. Копіювання (часткове або повне) матеріалів без гіперпосилання на (//duvus.at.ua) заборонено!